משלוחים מהירים לכל הארץ

בלוג

פתרונות סולאריים

כחברה שחרטה על דגלה להיות מובילה ומקצועית בכל מה שקשור למוצרים ופתרונות סולאריים, נרצה קצת לפרט ולהסביר.

כל מה שקשור לנושא הכללי סביב אנרגיה סולארית מאוד מוכר לרוב האוכלוסייה אך לא מפורט ומעודכן  מספיק.
בשנת 2022, החידושים בתחום האנרגיה סולארית כל כך רחבים, ייחודיים ומגוונים שכמעט אין תחום שהאנרגיה סולארית לא נוגעת בו.
רובינו מכירים את תחום הפנאלים סולאריים על גגות של מבנים או בשדות חקלאיים בדרום, אך כיום המוצרים והפתרונות הקיימים הם הרבה הרבה יותר רחבים מצד אחד ומדויקים מצד שני ועדיין המילה האחרונה בתחום האנרגיה סולארית עוד רחוקה מלהיאמר.
כיום ניתן למצוא מגוון רחב מאוד של מוצרים סולאריים לתחום הביטחון, חקלאות, קמפינג, טיולי שטח, בריכה וים, דקורציה, תאורה, צעצועים ועוד לשימוש עסקי, מסחרי וגם ללקוחות פרטיים עבור שימוש אישי.
הפתרונות שניתן ליצור על ידי אנרגיה סולארית הם כמעט אינסופיים, מאוד חסכוניים, פרקטיים ולא דורשים קרבה למקור חשמל קיים בשל העובדה שהם מתבססים על קבלת / שמירת אנרגיה מהשמש.
אנו נשמח לייעץ בכל הקשור לאנרגיה סולארית בכלל ולפתרונות ומוצרים סולאריים בפרט עבור השימוש האישי והעסקי שלכם.

פתרונות חקלאיים

אחד התחומים שיש בהם חידושים רבים בכל הקשור לאנרגיה סולארית זהו – טיולי שטח, קמפינג ו Outdoor Living.

טיולי קמפינג ומעבר לחיים בתנאי “שטח” הם חלק בלתי נפרד מהרוב המוחלט של האוכלוסייה בעולם ובישראל בפרט.
בתור מעצמה שאוהבת לצאת לטייל, לחקור את הארץ, לעשות קמפינג ולחיות בקרוואנים נגררים – מוצרים סולאריים הם בהחלט הדבר הבא והפתרון המושלם.
טיולים בשטח, קמפינג או מגורים במקום שאינו קרוב לחשמל זורם – תמיד היה אתגר משמעותי וקושי עצום לנוחות ולנגישות בשטח.
בזכות המוצרים הסולאריים כיום, ניתן לשדרג את החוויה ולהרחיב את האפשרויות הקיימות כדוגמת:  תאורה סולארית, תחנות כוח ניידות סולאריות, רמקול בלוטוס סולארי, מאוורר / מזגן סולארי, מטען סולארי נייד, פנסים סולאריים, מוצרי דקורציה ועוד
כל אלה לא דורשים חיבור ישיר לחשמל, נטענים על ידי השמש כך שבכל מקום שתהיו בו – תמיד יהיה לכם חשמל וללא עלות נוספת ולא פחות חשוב – נגישות ופרקטיות בכל מקום שתטיילו בו ובלי צורך בגנרטור.

פתרונות חקלאיים

כמעט כל החקלאים בישראל נתקלים בקושי לניוד מקור אנרגיה לחממות, מגורי העובדים, למשק ועוד כולל חשבונות חשמל גבוהות מאוד וחוסר יכולת לאבטח שטחים גדולים באמצעות תאורה.

מה הפתרון?
פרוז’קטורים סולאריים ללא צורך בחיבור לחשמל, עם התקנה פשוטה וקלה בכל מקום וללא הוצאות נוספות.
משקים רבים סובלים מפריצות וגניבות, אם זה בתוך הבתים הפרטיים שלהם או בחממות ואזורי הגידולים חקלאיים שלהם – שני הגורמים העיקריים לאבטחה מרבית הם רעש ואור.
הפרוז’קטורים הסולאריים הקיימים מהווים פתרון מושלם לבעיה הזו על ידי התקנה בכל מקום ועם עוצמת תאורה משתנה עד גבוהה מאוד לפי הצורך.
כל משק פרטי מבזבז לא מעט כסף על חשבונות החשמל של כאשר תאורת חוץ הינה מרכיב משמעותי בחשבון החשמל כך שבזכות שימוש בתאורה סולארית ניתן לחסוך הרבה כסף בכל חודש.
בין אם אתם חקלאים, גרים במושב או בקיבוץ, אין ספק כי פרוז’קטורים סולאריים הם הפתרון אותו חיפשתם הרבה זמן.

תאורה סולארית

כיום בשנת 2022 ניתן למצוא מגוון גדול מאוד של מוצרים סולאריים כמעט בכל תחום כך שהשימוש בניצול אנרגיית השמש הופך להיות יותר ויותר מקובל, רחב ומלא אפשרויות ללקוחות מסחריים, עסקיים וגם פרטיים.

אחד הדברים שאנו נתקלים בהם לא מעט הם נושא האיכות ואנו רוצים לפרט.

כמו כל דבר או מוצר אחר שכולנו מכירים – יש כמה רמות שונות של איכות ומחיר.

כאשר מדובר במוצרים טכנולוגיים ולחשיבות בשימוש חומרים חדשים ואיכותיים, תהיה בהכרח השפעה גם על המחיר.

בעולם שבו ניתן למצוא כל מוצר ברשת, בארץ או בחו”ל – קשה לפעמים להבדיל מה השוני במוצר כאשר הוא נראה אותו דבר אך בעיקר בתחום האנרגיה סולארית – יש משתנים רבים שישפיעו על אורך חיי המוצר ועל האפקטיביות שלו.

לגמרי ברור העדפה של מוצרים זולים יותר אך חשוב להכיר תמיד את ההבדל בניהם והוא נמצא בעיקר בפרטים הקטנים שלפעמים יהיו מאוד מהותיים.

אם תרצו להינות ממוצרים אפקטיביים, לאורך זמן ועם אחריות – חשוב לברר את ההבדל בין מוצר למוצר ולא להשוות רק על פי המחיר.

אחריות בתחום האנרגיה סולארית היא משמעותית מאוד בדיוק כמו שאתם רוכשים רכב חדש – ככל שתקופת האחריות ארוכה יותר, כך גם הביטחון של החברה במוצר שהיא מוכרת לכם.